Zlato, Stříbro, Investice

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky

23.07.13

Stříbrné šperky je jedním z nejčastějších typů šperků, které lidé nakupují. Od stříbrné náušnice a náramky stříbrné prsteny a přívěsky, stříbrné šperky jsou jemné kousky nosit jak pro běžné i speciální příležitosti. Někteří lidé nemají rádi vzhled žlutého zlata, a tak stříbrné šperky se stává tou nejlepší alternativou, aby odpovídaly osoby tón pleti a oblečení.

Investiční strategie

Investiční strategie

22.07.13

V těchto těžkých dobách lidé chtějí pojistit svou budoucnost, a vědí, že pokud jsou v závislosti na dávky sociálního zabezpečení, a ve většině případů penzijních plánů, vědí, že mohou být pro drsné probuzení, když už nemají schopnost získat stálý příjem. Investování je nejlepší odpovědí na neznámé budoucnosti.

Kouzlo zlata

Kouzlo zlata

17.07.13

Lidé byly sestaveny na zlato, protože si uvědomil svou hodnotu a cenu, která sahá až do historie člověk sám. Gold byl vždy spíše mimořádné postavení v každé společnosti. V raných dobách zlato známo, že mají magickou moc. Proto všechny velké říše starověkého světa použili ve svých rituálech spojených náboženství

Historie Stříbra

Historie Stříbra

15.07.13

Stříbrný (Argentum): má atomové číslo 47, což znamená, že je 47. prvek v periodické tabulce, a nese 47 elektronů. To má tvrdost hodnocené mezi 2,5 a 2,7, a je tedy jedním z nejvíce poddajný všech kovů. Stříbro je bílý, lesklý kov ceněný pro jeho čistotu a tvarovatelnost, a proto je možné dosáhnout velmi brilantní lesk nějakého kovu. Prvním významným zdrojem vytěženého stříbra, je obecně považováno za Turecko který sloužil jako hlavní zdroj stříbra pro Blízký východ, Kréta a Řecko. Již Egypťané používali stříbro ve svých náboženských obřadů a vytvářet své články uctívání a to bylo považováno za vzácnější než zlato.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.