Investiční strategie

22.07.13

Měli byste investovat pro budoucnost?

Řekl bych, že ano.

Proto, investice se stává stále důležitější v průběhu let, protože budoucnost sociálních dávek stává neznámé.

V těchto těžkých dobách lidé chtějí pojistit svou budoucnost, a vědí, že pokud jsou v závislosti na dávky sociálního zabezpečení, a ve většině případů penzijních plánů, vědí, že mohou být pro drsné probuzení, když už nemají schopnost získat stálý příjem. Investování je nejlepší odpovědí na neznámé budoucnosti.

V průběhu let jste mohl ušetřit peníze v nízké úrokové účtu spoření. Nyní, chcete vidět, že peníze rostou na mnohem rychlejším tempem. Možná jste zdědil peníze od příbuzného nebo jste si uvědomil, nějaký jiný typ výhru, a budete potřebovat způsob, jak dělat, že peníze rostou. Takže investice je odpověď.

Investice je také způsob, jak se dostat věci, které chcete, například do nového domova, vysokoškolské vzdělání pro své děti, nebo drahé "hračky". Samozřejmě, že se vaše finanční cíle zjistit, jaký typ investice děláte.

Pokud potřebujete, aby se hodně peněz rychle, měli byste se více zajímat o vyšší rizika investování, který vám poskytne větší návratnost v kratším čase. Pokud ukládáte na daleké budoucnosti, jako je odchod do důchodu, chtěli byste, aby se bezpečnější investice, které rostou po delší dobu.

Chcete-li vytvořit bohatství a bezpečnost jsou celkovým účelem investování, po určitou dobu. Je také důležité si uvědomit, že ne vždy schopni vydělávat ... budete nakonec chtít odejít.

Můžete také nezávisí na systému sociálního zabezpečení, dělat to, co můžete očekávat, že dělat. Jak jsme viděli Enron, můžete také nemusí nutně záviset na vaší společnosti penzijního plánu jeden. Takže znovu, investice je klíčem k pojištění si vlastní finanční budoucnost, ale musíte dělat inteligentní investice!

Investiční strategie

Ve většině případů je však investování není jistá věc - to je více nebo méně jako hra - nikdy nebudete znát výsledek hry, dokud se hraje, a vítěz byl vyhlášen. Když hrajete téměř jakýkoliv typ hry, měli byste mít strategii. Investování není nic jiného - je třeba investiční strategii.

Strategie investic je v podstatě plán investovat své peníze do různých typů investic, které vám pomohou dosáhnout vašich finančních cílů v určitém čase. Každý typ investic obsahuje jednotlivé investice, které musíte vybírat. Obchod s oblečením prodává oblečení - ale ty šaty se skládají z sukně, šaty, košile, kalhoty, spodní prádlo, atd. Akciový trh je druh investice, ale obsahuje různé druhy zásob, které všechny obsahují různé společnosti, které můžete investovat do .

Nejprve musíte výzkumu i některé další, jinak to může rychle stát velmi matoucí - jak tam je tak mnoho různých typů investic, tam jsou každý jednotlivec investice z čeho vybírat. To je místo, kde vaše strategie, a to i v kombinaci s rizikem tolerance a investičního stylu všichni vstoupí do hry.

Pokud jste začátečník a teprve začíná investovat, měli byste mít finančního poradce, který vám poradí, před provedením jakékoli investice. Vaše finanční poradce vám pomůže vytvořit investiční strategii, která bude nejen v rozmezí mezi hranicemi your tolerance rizika a svého investičního rozpočtu, ale také vám pomůže dosáhnout vašich finančních cílů.

Ty by měly investovat peníze, které nechcete používat a nikdy investovat peníze, aniž by museli cíl a strategii k dosažení tohoto cíle! To je naprosto nezbytné. Nikdo by předat své peníze více než komukoliv, aniž by věděl, co to jsou peníze používá, a když se dostat zpátky! Pokud nechcete mít cíl, plán nebo strategii, která je v podstatě to, co děláte! Vždy začněte s cílem a strategie pro dosažení tohoto cíle!

Váš Současná situace by měla být Stabilizované než si myslíte o investování

Ještě předtím, než přemýšlet o investování do jakéhokoliv typu trhu, měli byste opravdu trvat dlouho tvrdý pohled na aktuální finanční situaci. Investice do budoucna je dobrá věc, ale uklízet špatné - nebo potenciálně špatné - finanční situace v současné době je velmi důležitější.

Kontrola vaší kreditní zprávy. Měli byste to udělat jednou za rok. Je důležité mít jasnou zprávu a uklidit jakýkoli dluh co nejdříve. Pokud jste zrušil 25.000 dolarů, aby investovali, ale máte 25.000 amerických dolarů v hodnotě špatné úvěry, je lepší vyčistit úvěr v první řadě!

Za prvé, podívejte se na to, co platíte za každý měsíc, a vy byste měli zbavit výdajů, které nejsou nezbytné. Například, vysoké úrokové kreditní karty nejsou nutné. Platit je a jak se jich zbavit. Pokud máte vysoké úrokové nesplacené půjčky, měli byste věnovat je rovněž vypněte.

Když nic jiného, vyměnit vysoké úrokové kreditní kartu pro jednoho s nižší úroky a refinancování úvěrů s vysokým úrokem s půjčkami, které mají menší zájem. Možná budete muset použít některé ze svých investičních fondů se postarat o těchto věcech, ale v dlouhodobém horizontu, uvidíte, že je to nejmoudřejší postup.

Dostat se do dobré finanční situaci - a zlepšit vaše finanční situace se zvukovými investic.

To nedává smysl začít investovat prostředky, pokud váš zůstatek na bankovním účtu je vždy vybitá nebo pokud jste se snaží platit své měsíční účty. Vaše investice peníze budou lépe využity k nápravě nepříznivé finanční problémy, které mají vliv na vás každý den.

I když jste v procesu jasně ve vaší současné finanční situaci, aby bylo místo vzdělávat sami o různé typy investic.

Tímto způsobem, když jste v situaci finančně zdravé, budete vyzbrojeni znalostí, které budete potřebovat, aby se stejně zvukové investice do vaší budoucnosti.

Investice do svého odchodu do důchodu

Důchod by to mohlo být za rohem, nebo to může být daleko pro vás - Bez ohledu na to, jak blízko či daleko je to, které jste dostali zcela začít šetřit na to teď. Nicméně, v těchto dnech, spoření na důchod už není, co vystřihnout, že s růstem životních nákladů a nestability sociálního zabezpečení. Musíte investovat na svého odchodu do důchodu, na rozdíl od spoření na to!

Pojďme nám podívat se na penzijním plánem, který je nabízen vaší společnosti. Najednou, tyto plány byly zcela zdravé. Nicméně, po rozrušení Enron a vše, co následovalo, nejste zajištěna ve společnosti důchodu plány ještě. Pokud se rozhodnete investovat do vaší firmy penzijním plánem, nemusíte mít jiné možnosti.

Nejprve se podívejme, můžete investovat do akcií, podílových fondů, vkladové listy, dluhopisy, a účty peněžního trhu. Nemusíte se stát, aby někdo, že výnosy z těchto investic mají být použity pro odchod do důchodu. Prostě, aby vaše peníze rostou přesčas, a když určité investice dosáhnou dospělosti, investovat je a nadále nechat své peníze růst.

Můžete také otevřít individuální důchodový účet (IRA). IRA jsou velmi populární, protože peníze nejsou zdaněny, dokud takové finanční prostředky. Můžete také moci odečíst IRA příspěvky od daní, které dlužíte. IRA lze otevřít ve většině bank. Roth IRA je novější typ důchodového účtu. S Roth, budete platit daně z peněz, které se investují do svého účtu, ale když peníze ven, dluží žádné federální daně. Roth IRA lze otevřít také u finanční instituce.

Nyní je zde další populární typ důchodového účtu je 401 (k). 401 (k je) jsou obvykle nabízeny prostřednictvím zaměstnavatele, ale budete mít možnost otevřít 401 (k) na vlastní pěst. Měli byste se obrátit na finančního poradce nebo účetní, které vám pomohou s tím. Plán Keogh je jiný typ IRA, který je vhodný pro samostatně výdělečně činné osoby. Osoby samostatně výdělečně činné malých podnikatelů mohou být také zájem ve zjednodušené plánů zaměstnaneckých penzijních (ŠVP). To je další typ plánu Keogh, že lidé obvykle najít snadnější než běžné plánu Keogh.

Bez ohledu na odchod do důchodu investice si vyberete, jen se ujistěte, vybrat jeden! Opět platí, že nejsou závislé na sociální zabezpečení, podnikové plány odchodu do důchodu, nebo dokonce dědické, které mohou nebo nemusí projít! Pečujte o své finanční budoucnosti prostřednictvím investic do něj dnes.

investicni tipy

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.