Která je lepší investice? - Zlato Vs Stříbro

26.07.13

Revoluce je definována jako "otočit" nebo zásadní změnou síly, která se koná v relativně krátkém časovém období. Tam je stříbrný revoluce se děje po celém světě, ale mainstreamová média, zejména v USA, se nepodařilo zprávu o tom. USA se stal z čistými prodejci stříbra, aby se stal v poslední době kupující z drahých kovů a tento trend získává mezinárodní impuls - což kupní síla stříbra dramaticky zvýší. V posledních 10 letech se cena stříbra zečtyřnásobil, a od února 2010, stříbrná se zvýšil o 30% a překonává zlato je nárůst o 17%. Navzdory skutečnosti, že téměř každý Američan spotřebuje denně stříbrný, méně než 5% z nás jsou skutečné úspory a investice do zlata. To nebyl případ před 50 lety, kdy bylo běžné nosit kapesní změny provedené ve výši 90% stříbrných mincí. Přesto dnes, pre-1964 stříbrné mince jsou stále těžší najít.

Mnoho z nich bylo roztavit na stříbrných prutů v roce 1980, kdy cena stříbra vyšplhaly na 50 dolarů za unci. Peter Schiff, Finanční prognostik se záznamem, že jsou "right", naznačují, že současné podmínky na trhu jsou umístění i stříbro a zlato dosáhnout monumentální přepětí v poptávce následuje celosvětový nedostatek v dodávkách, které budou řídit silver překročit 1980 vysoká . Za posledních 20 let se poptávka po stříbru překonal ubývající zdroje. Stříbrné horníci a recyklaci nebyly schopny uspokojit poptávku po roční tak vláda učinila pro deficit tím, že vyčerpá své vlastní zásoby. Podle amerického geolog, bude stříbro je první prvek na jejich periodické tabulce vyhyne. Geolog odhad, že bychom mohli spustit z nadzemní stříbra během deseti let, do roku 2020. To by bylo zvýšení dražší těžit omezené pod zem rezervu, přičemž garantuje budoucí cena stříbra se zvýší ohromně kvůli nedostatku nabídky a rostoucí poptávky. Stříbro je nenahraditelný vzhledem k množství průmyslové využití ve všem, od zrcadel, elektrické vodiče, solární panely, baterie, technologie, mobilní telefony, fotografování, stomatologie, elektroniky a počítačů - na mince, stříbro a šperky. Kromě toho, sloučeniny stříbra (Ag) ničí bakterie ve vnějších ran a vytvořit život zachraňující léky, antibiotika a dezinfekční prostředky. Svět, jak ho známe dnes nemůže existovat bez stříbra. Ale jen málo jsou si vědomi nedostatku a vzácnosti tohoto opravdu drahého kovu.

ROSTOUCÍ investiční poptávka
Ačkoli má stříbro nedozírné použití, je to rostoucí poptávka po stříbře jako investice, která intenzivnější nesmírně po celém světě. Poprvé vůbec, Čína zahájila reklamní kampaň povzbuzovat občany k nákupu stříbrných prutů na investice, takže je k dispozici k prodeji na místních bank. Indie koupila 200 tun zlata k diverzifikaci out-of-the-dolar a nákup stříbro jak pro průmyslové použití i jako investice. Mezitím, v USA má problém udržet krok s pokračující udržitelné poptávce po amerických mince Silver Eagle Proof a pozastavila výrobu. Kanada zažívá podobné dilema je.

Stříbrná, aka "chudí mans zlato" je velmi podhodnocena a cenově na pod 20 dolarů za unci, v porovnání ke zlatu, které se pohybuje na více než $ 1200 za unci. Na rozdíl od stříbra, který je spotřebován, zlato je poklad. Proto je většina zlata někdy těžila ve světě v posledních 5000 let je recyklována a uložena v trezorech na centrální banky. Jsou proslulí hromadění zlata a pak zpět do prodeje na trhu sešlápnout cenu. Zlato nemá průmyslovou nebo zdravotní hodnotu a slouží výhradně jako sklad bohatství. Cena zlata je v současné době na všech dob vysoká a je také umístěn stoupat hodně vyšší. Naopak nízká cena bodu ze stříbra dělat to více přístupný pro průměrného člověka, který může získat významné návratnosti investic a zároveň chránit jejich kupní sílu. Dostupnost faktor je jedním z hlavních důvodů, proč lidé po celém světě se přijetí do této exkluzivní trhu. V těchto dnech stříbro není jen pro "chudáka", bohaté jsou také investice do stříbra! Jim Rodgers, americký investor, který natočil své první miliony nákup a prodej nízká vysoká KUPUJE stříbro, protože je to 60 až 70% nižší než je všech dob vysoká a je mnohem depresivní ceny než zlato nebo jiné drahé kovy. Warren Buffet, největší stříbrné Investor kdy koupil 130000000oz stříbra v roce 1997-98 a Proslýchá se, že ji prodal Silver Exchange Traded Fund (SLV) v roce 2006.

Vzhledem k tomu, měnová krize se zhoršuje celosvětově, více lidí si uvědomuje historie nekrytých měn a způsob, jakým k dispozici zcela selhala v průběhu času. Jak je vidět v USA v roce 1781, kdy se měna Continental zhroutil a přestal obíhat peníze, a nejvíce nedávno v roce 2008, kdy zimbabwská měna se zhroutila. Černý trh obchodování s drahými kovy byla běžná praxe před zimbabwský dolar byl nahrazen cizích měnách. Ekonomiky Portugalsku, Itálii, Irsku, Řecku a Španělsku (PIIGS), jsou zvláště ohroženy v důsledku stále vysokou úrovní vládního dluhu a deficitů v poměru k HDP ročně. To má za následek, že ratingová downgrade, devalvace měny a chaos v ulicích. Revoluce je v plném proudu v Řecku občané povzbudit na protest proti vládní zmrazení platů a zdanění střední pracující třídy lidí, kteří odmítají platit vládní dluhy ($ 53000000000 eur) z vlastní kapsy. Některé Ekonom předvídat budoucnost USA bude stejný.

Rostoucí americký dluh
Poprvé v historii 3. června 2010, USA národní dluh hodiny dosáhla neuvěřitelných 13 bilionů dolarů dolarů a nemá konec v místě - jen další výdaje na nekrytých závazků, stimulačních balíčků a dotacemi v bilionech. Je těžké pochopit částku ve výši 1 bilion dolarů, nemluvě o 13 bilionů, ale tady je poznámka hodný vnímání. Pokud prezident Bush mohl strávit 1.000.000 amerických dolarů dolarů denně ode dne, kdy se Ježíš narodil až teď, byl by jen strávili asi tři čtvrtě bilionu dolarů. A když prezident Obama mohl utratit $ 1 za sekundu od té doby, lidmi počínaje prvním použití kamenné nástroje a oheň, musel by utrácet peníze za více než 412.000 rok se dostat na 13 bilionů dolarů. To je chlazení, když si uvědomíte, že skutečnost, že v roce 2000 prezident Clinton měl největší americký přebytek kdy jindy 230000000000 dolarů dolarů, s devíti po sobě jdoucích letech rozpočtu zlepšení. Přesto během posledních 10 krátkých let USA už od stovek miliard v přebytku, k bytí jsou největším dlužníkem na světě. Dluh nadále stoupat nejrychlejším tempem v historii USA. Odhaduje se zvýší na 19,6 bilionu dolarů do roku 2015. To je prostě neudržitelný. Rychlé zvýšení nabídky peněz v minulosti způsobily inflaci, což vede k hyperinflaci, následuje návrat k tvrdé měně (stříbro a zlato). Pokud cirkulující měna stane se přílišně znehodnocené, jako to, co je happing s americkým dolarem, ekonomiky vrátit k tvrdé měně a vyměnit. Tvrdá měna volby bude jeden, že lidé si mohou dovolit - stříbrná. Který přečkal všechen papír Fiat-měny.

Myslet dopředu
I když máme jen malou kontrolu nad vládními výdaji, můžeme lépe informovaná rozhodnutí znalosti a přístup ke zdrojům. Každý, kdo má základní znalosti ekonomie a nekrytých měn lze pochopit, proč se cena stříbra exploduje. Nejlepší akční plán je udělat právě to - ACT převedením fiat měn skutečné peníze (stříbro), které nemohou být vytvořeny s škrtem pera nebo zapnutí tiskařský lis. Tam je let, aby to znělo peníze a jako u každé investice, čas je esence. Nedostatek amerického mediálního na stříbrném revoluce může být vaše šance využít mimo tento malý výklenek průmyslu před masy vědomi tohoto vzácného investiční příležitosti. Ani minutu zlomek 6800000000 lidí na světě stále vědoma zvyšující se poptávky po stříbře by způsobilo dramaticky přerozdělování bohatství do rukou majitelů fyzického kovu. Ostatní země byla dána hlavy nahoru a myslím, že je čas pro Ameriku se probudit! Vypadni krysí závod, fiat-paper chase, slave-to-dluh syndrom a chránit proti bezohledné vládní výdaje a znehodnocení měny. Silver zvýšil hodnoty v průběhu posledních 10 let a stále roste. Zatímco americký dolar klesal od roku 2006 a neustále prudce poklesla za posledních 100 let, ztratil více než 95% jeho hodnoty. Společně Čína a Indie (Chindia) tvoří 40% světové populace se znalostmi a přístup k Silver. Zatímco Mexiko, 5% světové populace, je štěstí, že stále drží stříbra v jejich razil měně. Ale co v USA! Nedržte dech čekání na hromadné sdělovací prostředky vrhnout světlo na tento rostoucí trend. Monopolizovalo korporace s partikulárními zájmy mají postranní úmysly, které umožňují udržet masy ve tmě. Je to jen na vás, aby se váš due diligence, výzkum a jednat. Ať tak či onak Silver revoluce je v plném proudu, zda jste na lodi nebo ne. Vaše schopnost udržet kupní sílu bude mít zásadní význam v inflačním prostředí před několika málo letech.

Chytří investoři přeorientovat svou pozornost na drahých kovů, jako je stříbro, jako bezpečné útočiště a zajištění proti měnovému znehodnocení, inflace a nejistotě. Je to jen přirozené, že jsme se připravit k letu do bezpečí.

HISTORIE se opakuje
Když studujeme historii, a nikoli propaganda je zřejmé, že historie se opakuje. Jen si myslím. Pokud se historie opakuje jsme mohli vidět Silver nárůst 2400%, jak je provedeno v 1970-1980, když cena stříbra šel od $ 1,50 za oz na $ 50 za oz, 25-násobné zvýšení. Průměrná cena stříbra v roce 2001 bylo jen 4 dolary. Pokud Silver měli mít další 25-násobné zvýšení, výsledek by byl Silver roste na více než 110 dolarů za unci. Robert Kiyosaki a Michael Maloney autoři "Průvodce Investice do zlata a stříbra", předpovídají, že stříbro může vzrůst mimořádná na 1500 dolarů za unci, pokud historie opakovat a zlaté a stříbrné rovná stejné množství peněz potřebných na splacení státní zadlužení USA, jako v roce 1934 a 1980. Průměrná cena stříbra v roce 2010, je v současné době pod 20 dolarů za unci, aby stříbro nejlepší bang-pro-dolar v tomto desetiletí! V procentuálním vyjádření stříbro bude fungovat lépe než zlato. Cena stříbra bude nevyhnutelné rychle stoupat a ty, které vlastní fyzický kov bude ve hře. Ti, kteří nemají se dívat na představení od postranní čáry. Nejlepší způsob, jak investovat do tohoto drahého kovu je buy.999 stříbrných mincí, barů a pruty. Remember "Pokud nemůžete držet, nemusíte vlastnit to", takže ujistěte se, že jste fyzicky převzít vaší stříbra. Žádné výjimky.

zlato vs stribro

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.