7 investičních tipů pro stříbro

25.07.13

1.. Podívejte se na trhu a spotové ceny.

Předtím, než začnete dělat něco jiného, musíte se ujistit, že víte, co se děje na trhu. To se nevztahuje jen na stříbro. To se vztahuje i na jiné věci, jako je on-line marketing, off-line marketing, zřízení naši pravidelnou činnost, prodej cokoliv, atd. Pokud víte, co se děje na trhu, budete vždy zůstat na vrcholu všeho a nikdy nebudete přeplácet váš produkt. Například:

Řekněme, že Dívám se do nákupu nějaké stříbro. Když nevím, na trh, protože je drahý kov, v mé hlavě budu předpokládat, že to bude opravdu drahé pro mě koupit. Samozřejmě, že fakta jsou, že můžu koupit investiční stříbro za pouhých pár dolarů za unci, ale v mé hlavě Myslím, že je třeba věnovat malé jmění na tohoto drahého kovu.

Tak jsem se připravovat sám trávit hodně. Jsem sbírat peníze, najdu prodejce, který mi dává, jak říká, hodně, a já jsem skončit zakoupení 10 uncí stříbra na 50 dolarů za unci. Teď, protože nevím, tržní hodnotu, protože nevím, cenu stříbra, mohl bych vlastně říct, že to byl dobrý obchod, ale měl jsem udělal malý průzkum, asi bych si uvědomit fakta. Silver není drahé právě teď, a já jsem neměl platit 50 dolarů za unci.
Najednou obchod, který jsem si myslel, byl docela dobrý se odpárat.

Doufám, že se vám můj názor. Vždy vědět, co je spotová cena. Zjistěte, kdo je seriózní prodejci jsou, zjistit, kdo je dobrý pracovat, a mít čas se učit, kdo byste se měli vyvarovat.

Samozřejmě všechny výzkumu, který musíte udělat, abyste mohli začít, co můžete udělat zdarma on-line. Stačí jít na Google a dívat se někdo narazíte, podívejte se, co chcete vědět o stříbrné investic a podívejte se na lidi, webové stránky a YouTube kanály I bod, který. Ty budou prezentovány se spoustou skvělých výsledků, který bude vzdělávat vás v žádném okamžiku. Nebude to trvat dlouho a může skutečně ušetřit spoustu peněz a můžete mít prst na tepu, co se děje se stříbrem s vědomím, že máte odborníci proniknout do on-line.

Později, když se stanete zkušený investor a jste vlastně dosáhnout zisku ze svých investic do stříbra, můžete začít platit lidi, aby dělali výzkum pro vás, aby zůstali na vrcholu trhu pro vás, atd. V tuto chvíli zůstat tak daleko, od trávení vlastní těžce vydělané peníze, jak je to možné.

Další dobrá výzkumná metoda je jen chodit a mluvit k lidu. Možná, že někdo, kdo má nějaké zkušenosti s stříbrnými investic. Sedněte si s nimi a jen si jejich mozek na pár minut. Vezměte je na večeři nebo tak něco a oni vám říct, co potřebujete vědět, abyste mohli začít. Pokud jsou dobrý přítel, budou více než šťastný s tebou mluvit. Nesmějí se podělili o své obchodní tajemství s vámi, ale budou chránit a varovat vás o podvodech a dalších nebezpečí, které na vás čekají.

Pokud neznáte nikoho, kdo je obchodování stříbro v této době, a co jste udělal dostatečný on-line výzkumu najít svého nejbližšího prodejce a platit jim za návštěvu. Poslední ze všech vždycky noviny. V novinách, budete s největší pravděpodobností zjistíte jaké jsou trendy, včetně jaké jsou ceny pro stříbro. Pokud je krize přichází ve finančním světě, které by mohly ovlivnit vaše nákupní a prodejní rozhodnutí, se dozvíte o tom z novin a vždy můžete ověřit údaje on později, tak neváhejte strávit pár dolarů na vzdělávání zde.

Jedna věc, kterou chci zmínit, než skončím tuhle kapitolu je to, že byste se měli naučit všechno sami, než budete platit žádné peníze. Než se rozhodnete najmout někoho, aby vám pomohl s něčím týkající se výzkumu, nebo skutečné nákup a prodej stříbra, měli byste být úspěšný s ní na prvním místě. Tímto způsobem budete vědět, obchod dobře, a budete mít možnost nejen trénovat své zaměstnance, ale budete také moci na místě veškeré nesrovnalosti a všechny problémy, které se dějí, a často dokonce mnohem dříve, než k nim dojde.

Vždy udělat správnou výzkum než dělat něco jiného. Sedněte si na internetu a strávili pár hodin on-line výzkumu, koupit noviny a četl pečlivě, nebo alespoň kontrolovat, aby nalezli informace, které souvisí s vaším stříbrné investice, a co je nejdůležitější najít někoho, kdo umí mluvit, který má zkušenosti , a je-li to možné pokusit se najít učitele, který vás dovede na cestě.

2.. Zjistěte, co máte.

Další věc, kterou musíte mít na paměti, než budete investovat nějaké peníze, je pokusit se naučit co nejvíce, jak můžete, a to nejen o stříbrné trhu, ale o umění samotné investice a makro a mikro ekonomické faktory, které ovlivňují takové investice.

Tam jsou některé velmi zkušení lidé běží YouTube kanály, které jsou odborníky v této oblasti a jsou přístupné pro vás a rádi podělí o své znalosti. Ujistěte se, že využít ke svému prospěchu a sledovat jejich videa, reagovat na jejich videa a klást jim otázky. Dejte jim veškerou podporu, můžete tak, že mají důvod být tu pro vás.

Nyní, dalším krokem je ověření jejich znalostí.

Mají nějaké novinové články zveřejněné údajů a ověření, že jsou odborníky na stříbrné investování? Což napsal nějaké knihy o drahých kovů a jak vydělat peníze s nimi? Lidé obvykle přicházejí k nim pro radu?

Myslíte, že s lidmi, identifikovaných jako odborníci na investice do stříbra. Až budete hotovi s tím, zkuste je kontaktovat. Nejlepší je kontaktovat telefonicky.

Když kontaktovat, zkuste mluvit s nimi o tom, co od nich chcete, je přímý a upřímný s nimi. Pokud jsou pěkné, budou s největší pravděpodobností chtít pomoct nějak. Pokud nemají čas, aby vám pomohl ven osobně a mluvit s vámi, možná byste mohli platit za konzultace s nimi. Pokud máte několik set dolarů nazbyt, což je problém, když se dostanete do tohoto podnikání, můžete navrhnout, že budete volat v naplánovanou dobu hovoru po dobu několika hodin.

Chápu, že strávit pár set dolarů na vzdělání v tomto bodě může být trochu obtížné pro vás, ale mohu vám slíbit, že to může být stojí za to.

Chystáte se hodně naučit od nich, a co je důležitější, budete lépe vybaveny začít investovat do stříbra bezpečně a účinně. Někteří odborníci mají předplatné na služby, které vám umožní přístup k jejich nejnovějším informacím, neboť ji vytvořit tak, že může být také možnost dáte přednost.

Takže jsem určitě doporučuji si zlepšit své vzdělání, pokud jde o investice do stříbra.

Knihy, samozřejmě, jsou mnohem levnější než jeden-on-one konzultace se stříbrnou investiční expert, ale nejsou vám osobní přístup. Budou vám na obecné informace, ale samozřejmě, vy nebudete mít možnost klást žádné otázky.

Pokud nemáte peníze utratit na pohovor ještě ne, může být knihy, a pravděpodobně bude, dobrou alternativou pro vás.

Pokud se rozhodnete knihu přečíst, zkuste najít autory, které byly úspěšné s investováním ve stříbře. Můžete najít investory a určit, zda jsou nebo nejsou úspěšní tím, že dělá on-line výzkum na nich. Stačí se podívat do své jméno, zjistit, jestli mají nějaké video zveřejněné, nebo komentáře. Opět, Google, a podívat se na jejich informací. Pokud máte pocit, že se toho hodně naučil od nich, a pokud máte pocit, že obecná populace dívá se na ně jako odborníci, možná je to dobrý nápad koupit své knihy a číst je.

Až budete hotovi s knihami, měli byste se podívat do získání nějaké časopisy na toto téma. Důvodem, proč časopisy jsou dobré, je to, že neustále dávat pozor na to, co se děje na trhu. Oni jsou více aktuální informace o trendech, než knihy, které mají delší trvanlivost. To je přesně důvod, proč byste měli věnovat pozornost tomu, co mají na srdci.

Časopis vydavatelé vždy chtít, aby se ujistil, že udržet čtenáře spokojený a to, že se chystáte na výzkum trhu a řekněte nám, co se děje, jakmile se to stane.

3.. Sledujte spotovou cenou.

Jak jsem již zmínil, místo je něco, co je velmi důležité pro vás. To je cena, kterou je veřejnost ochotna platit za stříbro. Teď nemám na mysli se opakuji, protože můžete se vrátit na to snadno, ale chci zdůraznit, že sledování vašeho místě je velmi důležité.

To je asi něco, co bude nebo zlomit vaše podnikání při prvním spuštění.

4. Najít správné prodejce.

Další věc, která je důležitá, pokud nemáte mnoho zkušeností, je nalezení správných prodejců. Právo prodávající bude ten, který vám prodá stříbro na místě s připočtením přiměřené poplatek. Samozřejmě, že nemusíte čekat, aby vám jejich stříbro zdarma, nebo ho prodat vám na spotové ceně, protože kdyby tomu tak bylo, že by žádné peníze.

Chcete aby všichni byli šťastní. Chcete, aby vaše prodejce, aby se peníze, ale nechcete ho vyrvat tě. Chcete-li zaplatit za dobrou cenu pro stříbro, takže vždycky dělat výzkum, než se rozhodnete koupit cokoliv od kohokoliv. Šance je, že ve vaší oblasti nebo online existuje mnoho prodejců, které prodávají stříbro. Mnozí z nich nejsou ve skutečnosti prodat své stříbro on-line, protože vysokých transakčních poplatků, takže buďte připraveni spojit se s nimi a zeptejte se jich na všechny otázky, které chcete, a na základě zpětné vazby se můžete rozhodnout, zda budete nakupovat je.

Nikdy spěchat, pokud jde o investovat své peníze. Pamatuj, že každý dolar, který jste se investovat těžce vydělané peníze, které budete muset pracovat, aby si tak, nevyhazujte ho hloupě. Udělejte si čas na získání nabídek od různých lidí, myslím, že věci znovu a poté, co jste udělal s tím učinit rozhodnutí.

5. Začít v malém.

Spuštění malé, to je také něco, co je velmi důležité, nebo by měla být,. Dokonce i když máte hodně peněz, které máte k dispozici, měli byste se nikdy koupit spoustu stříbra od někoho, koho neznáte. Vždy byste měli začít v malém. Zakupte si malé množství stříbra. Pokud máte pocit, že investice do stříbra je pro vás dobré poté, co jste to zkoušel, pak jděte do toho a investovat více peněz do něj.

Přejít na stejné osobě a koupit větší z nich. Vždy znovu členem, ke kontrole kvality stříbra, které jste získali. Nejlepší způsob, jak to udělat je bylo popsáno, ale budu nastínit krátce pro vás jen proto, že nemusíte se vrátit.

Pokud chcete, aby se ujistil, že stříbro a jste získali, je vysoce kvalitní, měli byste si udělat pár věcí.

1.. Prodám pár uncí a zkontrolovat kvalitu to.
2.. Je-li kvalita je dobrá, vrať se ke stejnému prodávajícím a kupujícím další.
3.. Ověřte si kvalitu svého druhého nákupu.
4. Pokud je kvalita, co je dobré, vrátit prodávajícímu znovu a koupit ještě stříbro z něj.
5. Zkontrolujte kvalitu to.
6. Je-li vše dobře, že jsou v pořádku.

Pamatujte, že vždy můžete podepsat smlouvu se svým prodejcem, který bude říkat něco v tomto duchu, že pokud stříbro není dostatečně kvalitní, máte právo se vrátit a dostat plnou náhradu peněz, budete muset věnovat ..

6. Udržujte své stříbro po dobu nejméně pěti let.

Vzpomínám si, jsme hovořili o tom, jak je stříbro má být, přijde zaniklý v roce 2020. US Geological Society řekl před několika lety, že stříbro by bylo prvním kovem, na periodické tabulce vyhyne, a to by se mohlo stát v roce 2020. To je samozřejmě jen předpověď, ale to znamenat, že stříbro je stále více a méně. Vím, že jsem hodně mluvili o tom, tak jsem to jít to znovu, ale já jsem prostě jít připomenout, že skutečnost, že stříbro je stále více a více vzácný znamená, že ceny se bude stále vyšší a vyšší. V minulosti rhodia šel od $ 3000 až 10000 dolarů téměř přes noc a většina lidí na veřejnosti nikdy ani nevšiml, takže nečekejte, že lidé kolem vás být vědomi tohoto stříbrného příležitosti.

Pokud necháte stříbro a ne ho prodat za dobu prvních pěti let, máte velkou šanci na spoustu peněz za to, že mnoho práce. Samozřejmě, že ne dotýkat své zdroje, a ne prodej své stříbro vyžaduje trpělivost, ale věřte mi, budete rádi, že jste udělal. V určitém okamžiku se budeme muset lépe na recyklaci s mysli, že v současné době máme zlatem. Nakonec stříbrná budou cennější než zlato v místě, kde jsme použili tak hodně z toho, že tam je méně stříbro než zlato.

Zároveň by měl mít vždy na pozoru. Pokud zjistíte, že cena stříbra se začíná stoupat, můžete přemýšlet o prodeji před pětiletou značku, protože možná, že rychlý růst může být dočasné. Nicméně, obecné pravidlo je, že poté, co si koupíte stříbro, nechte ho sedět po dobu alespoň pěti let.

7. Najděte si přátele na trhu.

Jedna z posledních věcí, které chci s vámi mluvit o tom, je něco, co nejste pravděpodobně bude přemýšlet o tom, než se stala velmi úspěšnou. Ta věc je ujistit se, že budete mít vždy partnery a přátele, které můžete pracovat. Běh one-man show, je těžké něco dělat. Je to mnohem jednodušší, pokud máte nějaké spojence, můžete hovořit, můžete s partnerem a můžete prodiskutovat se. Partneři jsou úžasné, ve skutečnosti jsou to jedna z nejlepších věcí, které se vám může stát v každém podnikání.

Řekněme, že je to skvělá příležitost pro vás koupit spoustu stříbra za velmi zvýhodněnou cenu, ale tam je tolik stříbra, že nemůžete financovat z vlastní kapsy. Nyní, pokud jste zcela na vlastní pěst, budete muset projít tuto příležitost. Budeš muset koupit tolik, kolik si pak můžete nechat ostatní lidé koupit zbytek. Ale pokud máte partnera nebo dva, můžete spojit své síly, a všichni si můžete vzít hotovost nutné koupit stříbro, kterou chcete koupit. Nyní si vlastní, že stříbro a můžete jej přesunout. Samozřejmě, že na to byste asi vědět, navzájem velmi dobře a navzájem důvěřovat. Budete muset komunikovat spolu navzájem často, aby se ujistil, že drahých kovů je řízena správně, ale nakonec budete mít stříbro, můžete ho prodat, když jste všichni rozhodnout, že je ten správný čas prodat a podíl zisk.

7 investičních tipů

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.