Historie Stříbra

15.07.13

Stříbrný (Argentum): má atomové číslo 47, což znamená, že je 47. prvek v periodické tabulce, a nese 47 elektronů. To má tvrdost hodnocené mezi 2,5 a 2,7, a je tedy jedním z nejvíce poddajný všech kovů. Stříbro je bílý, lesklý kov ceněný pro jeho čistotu a tvarovatelnost, a proto je možné dosáhnout velmi brilantní lesk nějakého kovu.

Prvním významným zdrojem vytěženého stříbra, je obecně považováno za Turecko který sloužil jako hlavní zdroj stříbra pro Blízký východ, Kréta a Řecko. Již Egypťané používali stříbro ve svých náboženských obřadů a vytvářet své články uctívání a to bylo považováno za vzácnější než zlato.

Nicméně koncentrované úsilí k dolu stříbra začalo kolem 3000B.C. a první sofistikované zpracování vytěžené rudy bylo přičítáno k Kaldejským kolem 2500B.C. Po zničení minojské říše v 1600B.C. dolech Laurium, nedaleko Atén se stal vedoucí výrobce vytěženého stříbra. Tyto doly se ukázala být vysoce produktivní a na přibližně 1000 let Laurium doly byly největším zdrojem stříbra na světě.

Konec monopolu na Laurium dolů viděl Římané využití stříbrné doly ve Španělsku a po celé Evropě a Itálii a ve Španělsku bylo stisknuto, aby splňovaly rostoucí obchodní potřeby Řecka a Malé Asie. Když Moors napadl Španělsko bylo nutné pro těžbu stříbra měl být rozšířen na více zemí, a to zejména ve střední Evropě a několika novými velkými vklady byly objeveny mezi 720 a 1200 našeho letopočtu, ale skutečný rozmach ve výrobě stříbra došlo v 500 rok Období mezi 100-1500A.D, kdy byly nový vývoj dosažený v oblasti těžby a zpracování stříbra.

Ještě významnější bylo objevení zdánlivě takřka nekonečné ložisek stříbra v Novém světě, a první z nich byl v Potosí okrese Bolívii. Současně byla velká naleziště a také těží v Mexiku s velikostí těžby nastala v období mezi 1700 až 1800A.D. Vývoj rtutě sloučení "proces umožnil více stříbra která mají být přijata z rudy, a tak produkce stříbra celého světa nárůstu exponenciálně během této doby díky objevu a lepší rafinérské metody.

Pro více než 300 let, od 1500A.D. na 1800A.D. Mexiko, Peru Boliva a představoval více než 85% světové produkce stříbra a obchodu, se zbývající část získanou převážně z Německa, Maďarska a Ruska. Od roku 1850, v jiných zemích, jako je USA, zvýšení produkce a produkce stříbra opět zvýšil na celém světě.

Zajímavá fakta o Silver:

Silver může být vyraženo na listech tak tenký, že to bude trvat 100 tisíc z nich na sebe 2,5 cm vysoká. Je to právě tato tvárnost, která dělá stříbro takový krásný uměleckou formu pro řemeslníky v celé historii.
Silver může být formován kladivem, spinning (jako vlny), nebo výkres (jako karamel), může být roztaven a nalije do forem a mohou být zdobené leptem, rytím nebo honit. Známý jako královna kovů, v neposlední řadě proto, že má známou souvislost s měsícem a měsíc bohyně Lunai od dob starověku.
Silver byl úzce spjat s Měsícem a lunární vlivy a použity pro magické nádobí a ozdoby pro tisíce roků. To úzce souvisí s Isis, egyptské královny bohyně a rysů kreativity, flexibility a emoce.
Je to jeden ze sedmi posvátných kovů a používaných v alchymistických procesů původní "vědců" ty průvodců starých tzv. alchymistů jako Merlinus Arturius a Isaac Newton.
Stříbro je známo, je také součástí starého systému čaker v Hindština je a spojené s 6. čakrou nebo třetí Eye vidět jako most mezi člověkem a božské. Tato čakra je v porovnání s prázdným prostorem, volná forma místo čistoty a jednoty, místo blaženosti.

Silver má také lékařská použití: stříbrná mince byla často vhozeni do džbánku mléka pomoci zabránit tomu, aby kynutí ve stříbrném védské medicíny vody bylo známo, že čistí játra a slezinu. Více nedávno, až někdy v roce 1930 sloučenin stříbra byly použity jako normální součást medicíny, s dusičnanem stříbrným být hlavní používají sloučeniny. Jodid stříbrný byl dokonce použit okamžitě po narození miminka do očí, aby se zabránilo infekcím, které vedly k slepotě.
I dnes můžeme najít koloidního stříbra v použití jako přírodní lék na infekce a mnoho přísahat na to. Amazing Použití Silver: Invisible stříbro je průhledná vrstva stříbra na dvojsklo o tepelném oken, stříbro má větší odrazivost než zlato a může dosáhnout nejvíce brilantní lesk, stříbro je nejlepší elektrický vodič všech kovů. Nošení řemeslníci Silver Silver jsou některé z nejvíce vysoce kvalifikovaných řemeslníků v dnešním světě. Jen ty nejlepší řemeslníci v každé generaci se stal mistr stříbrníci, tento vývoj v průběhu staletí vytvořil tradici vynikajících výsledků jak uměleckou, která se nachází pouze ve stříbrném poli. Význam slova šperků je odvozen od slova, šperk, který je poangličtěná forma francouzské slovo "jouel" a ještě dál, až latinského slova "jocale", což znamená, že hračku nebo hračku. Šperky je jednou z nejstarších forem zdobení těla, a sice, že se používá na pin oblečení společně a jako forma bohatství skladování ve formě ingotů, je to stále ještě používá hlavně v průběhu historie pro dekoraci.

Stříbrné šperky byl jednou použit pro indikaci stavu jako byla omezena pro použití pouze nejbohatší a nejvznešenější ze všech až do konce 18. století. To bylo jen během průmyslové revoluce, a to prostřednictvím masové výrobě bižuterie, která nakonec se stal k dispozici široké veřejnosti. To je vidět na jeho vlastní a osazeny drahokamů a polodrahokamů v oblastech po celém světě, a z mnoha oblastí, včetně historie, Mezopotámie, Čína, Japonsko, Egypt, Afrika, Řecko, Řím, Indie, Mexiko (Mayové), indiánské kmeny v Severní Americe, v Peru (Aztékové), a na Britských ostrovech (Keltové).

V současné době máme přístup ke všem druhů stříbrných šperků z mnoha moderních kousků byl zpracovaný na denní bázi, na nákup starožitnostmi se skutečnou historií. Stříbro je stále krásná a pro mnohé cenově dostupnější než zlato. Nošení najít kus stříbrných šperků může dát uživateli pocit důvěry a krásu a vytvořit završení jakékoli oblečení.

Velké, tučné a drzá kousky z celého světa je mnoho, a to může být tak úžasný pocit najít ten ideální kousek pro vás. Výběr z Tibetu, mexické, italské nebo dalších úžasných stylů je polovina zábavy a najít tato díla byla ještě snazší přes internet, i když nákup od renomované firmy je klíčem k zajištění vaše investice se vyplatí.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.