Stříbrné šperky

23.07.13

Stříbrné šperky je jedním z nejčastějších typů šperků, které lidé nakupují. Od stříbrné náušnice a náramky stříbrné prsteny a přívěsky, stříbrné šperky jsou jemné kousky nosit jak pro běžné i speciální příležitosti. Někteří lidé nemají rádi vzhled žlutého zlata, a tak stříbrné šperky se stává tou nejlepší alternativou, aby odpovídaly osoby tón pleti a oblečení.

Typy stříbro Stříbrné šperky

Stříbro je jedním z nejlepších kovů, které mohou být použity v šperky.Nejčistší stříbro, která se nazývá jemné stříbro, je 999/1000 čistý. Nicméně, pokud jde o stříbrné šperky, čistota není dobrá věc. Čistého stříbra je příliš měkký pro použití ve šperkařství. Je třeba, aby se ve směsi s jinými kovy, aby bylo možné vytvořit slitiny, které jsou považovány za odolnější.

Nejčastěji se používá slitina stříbra v šperků Sterling Silver. Ten se skládá z 92,5 procent stříbra a 7,5 procenta mědi. Jsou-li tyto dva prvky v kombinaci, protože vytvářejí směs, která je dostatečně odolné pro každodenní použití a zároveň zachovává požadovaný lesk. V některých případech, je rhodium začleněna do stříbra, aby se zakalit-odolný povrch.

Kromě mincovního stříbra, tam jsou jiné drahokamy, které se skládají ze stříbra a jiných kovů. Tyto stříbrné šperky patří stříbro 800, 80/20 mix stříbra a dalších kovů. Tam jsou také postříbřené šperky. Nicméně, tito nejsou dobré dlouhodobé investice, protože stříbrná odezní po určité době. To je také pravda, šperky nikl stříbro. Tento typ není ve skutečnosti obsahovat stříbro, jedná se o kombinaci několika dalších kovů.

Bez ohledu na to, jaký typ stříbra se používá ve stříbrné šperky, je důležité, aby se postarat o to, protože má sklon k poškrábání a zakalit po určitou dobu. Ačkoli stříbro může mít jemný šperk, stříbro vyžaduje vysoké náklady na údržbu ve srovnání s zlata.

šperky

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.