Cena zlata - Šest způsobů, jak měřit cenu zlata

24.07.13

Strach a nejistota - strach je emoce, která pošle zlato na Měsíc. Nezaměstnanost roste po celé západní svět dává lidem pocit strachu a bezmocný. Zbytečné války a slabé populace vedení příčina agitovat pro změnu. Naše životy může vymknout kontrole, naše domy znovu posedlý, může naše rodiny trpět.

Je to v době, jako je tato, kdy se největší ekonomikou na světě, může být rozpadajících se, že zlaté svítí. Pokud se světová ekonomika zotaví, protože vlády stále trvat na tom, že bude, můžeme dech velkou úlevou, ale pokud se stále zhoršuje, a naše předpovědi na zlato splní, můžeme zmeškal šanci chránit sebe, svou rodinu, a whats opustil našeho bohatství. Holding, zlato je konečný pojištění. Čím více politické a ekonomické chyby, naše vlády dělají, tím více rozmařilé se stanou našimi daňových příjmů a vyšší nezaměstnanost stoupá, tím více potřebujeme jistotu zlata izolovat naši budoucnost.

Inflace - Když cena zlata poslední vyvrcholilo u 887 dolarů v roce 1980, byla inflace v průměru o 14% a dosáhla vrcholu více než 20%. Hypotéky se objevil ve více než 17%. Právě teď je inflace mezi 2% a 3% v USA a ve Velké Británii a klesá. Takže co je problém a proč se cena zlata drží na více než 900 dolarů za unci?

Odpověď na tuto otázku je strach z inflace. S miliardami nově vytvořené peníze stříkající kolem systému, inflace zůstává středně až dlouhodobý problém. V současné vlády se snaží, aby se ekonomiky od obávali deflace, a tím, že je pravděpodobné, že více než korektní a poslat ekonomiky prudce se do inflačního stratosféry.

Konkurenčních devalvací - Měny jsou v současné době soupeří o nejnižším místě na měnovém žebříčku hodnot. Forex obchodníci profitují, ale cestující veřejnost neví, kde stojí od jednoho měsíce do druhého. Vzhledem k tomu, objemy měny rozkazu i nadále zvyšovat, bude konkurenční devalvace pokračovat, pouze s vítězem na reálnou Prémie bytí zlata. Měnové výkyvy pravděpodobně stupňovat, a my jsme neviděli naposledy bankovních šoků, takže zlato stále drží svou hodnotu nad 900 dolarů, a jak dolar pokračuje v devalvaci, bude cena zlata nadále zvyšovat.

Nabídka a poptávka po zlatě - Hospodářská krize má konfliktní vliv na cenu zlata. Spotřebitelé si nemohou dovolit koupit šperky namísto oni prodávají, co už mají s cílem získávat peníze. Tupperware ve stylu strany na prodej staré šperky jsou stále oblíbenější, podobně stříbrné tát-down prodeje v roce 1979/80, pokud růži stříbrnou na vrcholu nad 50 dolarů za unci, a miliony vytáhl každý stříbrnou lžičku, svícen a dědictví se prodat do šrotu. Naléhavost prodat za hotovost stlačí cenu. Ale naopak, strach a nejistota jsou hnací investorů ke zlatu, které budou mít pozitivní vliv na cenu.

Nabídka a poptávka se vztahuje nejen individuálního investora, ale i pro vlády. Čína a Rusko přidávají do svých zlatých rezerv. Někteří analytici se domnívají Čína bude prodávat část svého téměř 2 biliony podíl v amerických státních dluhopisů na financování nákupu zlata, stříbra a komodit. Takový krok bude dále oslabit dolar a vyhnat cenu zlata. Číňané mezitím se dali své devalvace dolarů podíly na dobré využití. Indie je hlavní nákupní horečka obvykle začíná na konci září pro nadcházející svatební sezóna. Indie byla vždy zdaleka největším kupujícím zlata až do loňského roku, kdy poptávka se zhroutila kvůli vysoké ceny zlata a devalvaci rupie. Co se stane v letošním roce?

Sezónnost - Gold je pravděpodobné, že proplouvat letní stagnace. Technické ukazatele přednost pokles hodnoty, což je obvykle případ v létě, ale to přijde zpátky do života. Vem si to jako příležitost, jak získat zlato, než bude pokračovat její pravděpodobný rostoucí trajektorii na podzim.

Od října loňského roku zlato zobrazena vysokou volatilitu, houpající se od 1011 amerických dolarů na 712 dolarů a je v současné době obchodování kolem 930 dolarů. Pátrání po rychlých zisků z předvídání krátkodobých pohybů cen ve zlatě je odsouzen k nezdaru. Jen vlastní zlato teď a čekat na vzletové signálu.

Manipulace - Jsou proti myšlenkové směry na toto téma. Někteří věří, že cena zlata se manipulovat nebo je do jisté míry řízena Fed a centrální banky. Dalo by se říci, že od zlata roste na nějakou dobu nyní, nějaký cena zlata potlačení režim nefunguje. Na druhou stranu, GATA tvrdí, že systém funguje tak, že zpomaluje vzestup zlata. tak by zlato už bude mnohem vyšší, kdyby cena nebyla řízena prodej zlata a zkratování trhy? Diskuse na jindy.

Závěr - Vlivy na cenu zlata, jsou dobře zdokumentovány a není těžké následovat. Jen strach a nejistota jsou obtížně měřitelné. Zlato je na býčím trhu, i když cena klesne v příštích několika týdnech, se příležitost koupit.

mereni-ceny

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


 Vestavěné skříně Komandor


Kvalitní vestavěné skříně

Praktický prvek do vašeho bytu,vestavěné skříně vysoké kvality od profesionálního výrobce.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.